Информационный новостной ресурс: новости, комментарии, интересная аналитика, мониторинг зарубежных СМИ.
Главная новость сегодняшнего дня:

14 СЛІВ, ЗНАЧЕННЯ ЯКИХ РОЗУМІЮТЬ ТІЛЬКИ СПІВРОБІТНИКИ GOOGLE

12 дек 2015
У Google працює 40000 співробітників, але всі вони говорять однією мовою, в якому іноді попадаються зовсім незрозумілі для сторонніх людей слова.

Plex

Так скорочено називають штаб-квартиру Google з назвою Googleplex, яка знаходиться на території Кремнієвої долини в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія.

GBike

Засіб пересування по кампусу Google. Велосипед GBike відомий завдяки своєму зовнішньому вигляду – фарбуванні у звичні для Google червоний, жовтий, зелений і синій кольори.

Stan

Прогулюючись по «гуглплексу», можна побачити статую тиранозавра по ім’я Стен. Статуя стоїть в кампусі як нагадування, щоб Google ніколи не стала динозавром. Принаймні, така теорія призначення Стена.

Noogler

Так в компанії називають новачків, а звучить слово як «ньюглер». Їх легко визначити по різноколірних шапочкам з пропелерами, які видають кожному новенькому.

Gayglers

Членів і прихильників ЛГБТ-спільноти називають «гейглерамі».

Greyglers

Грейглери (не плутати з гейглерамі) – співробітники Google старше 40 років. Така назва пов’язана з сірим кольором сивини. Серед найвідоміших «грейглеров» – один з батьків інтернету Вінтон Серф.

Xoogler

Ними називають колишніх співробітників Google. Термін для покинули компанію є скороченням від ex-Googler і вимовляється як «зуглер».

Googlegeist

Так називають щорічне опитування співробітників Google, на якому вони оцінюють керівників і задоволення роботою в цілому. У той час, як більшість співробітників ухиляються від опитувань HR, більше 90% «ґуґлерів» заповнюють Googlegeist.

Perf

Скорочення від Performance Review. Співробітники ставлять собі мету і намічають ряд піддаються кількісній оцінці результатів, які допоможуть їм досягти цієї мети. Виконавчий директор Google робить те ж саме для всієї компанії. Performance Review відбувається раз на рік і визначає зліт або падіння співробітників в наступному році.

TGIF

Крім того, що це абревіатура Thank God It’s Friday, так само називається щотижневий мітинг, що проходить по четвергах. Зустріч триває годину і саме там «ньюглери» отримують свої смішні різнокольорові шапочки.

Jolly Good Fellow

Fellow називають найбільш цінних інженерів Google. Jolly Good Fellow на російську мову Google перекладає як «веселий добрий малий». Така кличка у співробітника Google Чейд-Мен Тана, робота якого робити колег щасливими.

Tech Stop

Кодова назва «Гуглівского» IТ-відділу. Хлопці з Tech Stop лагодять комп’ютери співробітників компанії і присутні в кожному офісі Google по всьому світу.

20% time

Google дозволяє співробітникам проводити 20% часу за роботою над чимось не пов’язаним з прямими обов’язками. У такий час «гуглери» придумали такі продукти, як Gmail, Google News і AdSense.

GUTS

Це зовсім не кишки, як можна було б перекласти дослівно. GUTS – це абревіатура Google Universal Ticketing Systems. Система допомагає співробітникам повідомити про проблеми, якими може зайнятися компанія.

FixIts

Спочатку FixIts були способом для співробітників Google зосередити увагу на другорядних питаннях. Спочатку це були 24-годинні змагання, але FixIts перетворилися на короткі «кулеметні черги» з очищення накопичилися проектів.

Источник: www.kolona.net
652

ЕЩЕ НА ЭТУ ТЕМУ:

Умные часы в каждом доме

Умные часы в каждом доме

Умный часы наручные часы с расширенными функциями, такими как камеры, мобильные телефоны и сенсорным экраном. Слово "smartur" был добавлен в Дании
Что входит в продвижение сайта?

Что входит в продвижение сайта?

Мы нацеливаемся только на результат: сайт будут посещать люди, заинтересованные в Ваших товарах и услугах, для этого мы выведем его на лидирующие позиции в
Продвижение сайта в поисковых системах

Продвижение сайта в поисковых системах

Главной задачей продвижения сайта, является увеличение числа продаж с вашего сайта и поиск новых целевых клиентов, заинтересованных покупать ваши товары или
Оптимизация сайта это успех к лучшему

Оптимизация сайта это успех к лучшему

Поисковая оптимизация (поисковая оптимизация, SEO) является процесс улучшения видимости сайта в поисковых системах с помощью "естественного" или неоплачиваемой
Коворкінг львів Центр - це бізнес-спільнота міста

Коворкінг львів Центр - це бізнес-спільнота міста

Ми надаємо робочий простір для підприємців, фрілансерів, віддалених співробітників і творчих особистостей. А також, навчаємо і допомагаємо розвиватися
Делегирование доступа с OAuth

Делегирование доступа с OAuth

В апреле 2007 была создана закрытая группа Google, в которой происходила разработка спецификации OAuth. В июле 2007 группа стала открытой, а 3-го октября 2007

Есть мнение!

ПОДЕЛИТЕСЬ НАМИ :)
ВХОД НА САЙТ